Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up
FİZİBİLİTE HAZIRLANMASI

FİZİBİLİTE HAZIRLANMASI

İON Çevre Teknolojileri A.Ş. ihtiyaçlarınıza azami ilgi gösteri ve her zaman sizin için en verimli ve ekonomik çözüme odaklanır.Bilgili ve tecrübeli ekibimizle, her zaman emin ve güvene dayalı olarak,bilgi vermeye ve paylaşmaya odaklı yaklaşımımızla teklif ve fizibilite taleplerinize cevap vermeye ve en kısa sürede en iyi teknik ve finansal teklifi sunmaya hazırdır.

DİZAYN VE MÜHENDİSLİK

DİZAYN VE MÜHENDİSLİK

İON Çevre Teknolojileri A.Ş. dizayn ve ürün geliştirme ekibi,müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda özel dizaynlar geliştirmektedir. Ürünlerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda projenize özel olarak üretilmektedir. İşletme esnekliği ve uzun dönemli sahipliğin öneminin bilinci ile ürün dizaynlarımızı dikkatle yaparak saha tecrübeleri ile birleştirmiş konusunda uzman dizayn mühendislik ekipleri ile çalışmaktayız.

ÜRETİM

ÜRETİM

İON Çevre Teknolojileri A.Ş., proje dizayn ve teknik özelliklerine bağlı olarak, yüksek kaliteli üretim hizmeti vermektedir.Tüm ürün portföyümüz onaylanmış tedarikçilerimiz tarafından,en son üretim teknolojileri kullanılarak ve mühendis ve teknisyen ekibimizn tecrübelerinden faydalanarak ve bilgisayar destekli olarak üretilmektedir. İON Çevre Teknolojileri A.Ş. sizlerin dizayn ve spesifikasyonlarınıza uygun yüksek kalitede üretim hizmeti sunar.

TEDARİK

TEDARİK

İhtiyaçlarınız doğrultusunda Uluslararası standart ekipman ve yedek parçaları ile birlikte uygun proses çözümleri sunmaktan memnuniyet duyarız.

BAKIM VE SERVİS

BAKIM VE SERVİS

İON Çevre Teknolojileri A.Ş. ,ürünlerinin, ekipman ve çözümlerinin ömrü boyunca sizlere destek verir.Ekipmanlarınızın uzun dönemli ve sorunsuz işletilmesinde,hızlı dönüşlerimizle,yatırımınızın hak ettiği hizmeti sunmaktayız.Sizlere sunduğumuz hizmet, proes kurulumu ve ekipmanların temini ile sınırlı değildir. Teslimat sonrasında da sizlere geniş bir yelpazede hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

MONTAJ VE KURULUM

MONTAJ VE KURULUM

İON Çevre Teknolojileri A.Ş. ,ürünlerinin, ekipman ve çözümlerinin montaj ve kurulumunda tecrübeli ekipleri ile birlikte hizmetinizdedir. İş Güvenliği mevzuat ve kurallarına uygun donanımına ve sürekli izlenmekte olan sertifikalandırılmış bir İSG kalite prosedürüne sahiptir.