Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

HAKKIMIZDA

İON Çevre Teknolojileri uzun senelere dayanan tecrübe ve bilgi birikimi ile,su/atıksu ve bacagazı arıtma prosesleri ile ilgili dizayn,üretim,tedarik ve kurulum konularında uzman bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Sektöründe uluslararası lider firmalardan biri olmak, özellikle Pazar payı alan ve bunun için gerekli büyümeyi hedefleyen,arştırma ve geliştirme faaliyetlerinde ve kalite standartlarında bu hedefe uygun büyümeyi yakalamış,müşteri memnuniyetine önem veren,çevreye ve insana saygılı bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz

Kalite bilinci,takım anlayışı ve sürekli gelişime açık dinamik yapımızla, sektörün ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda son teknolojiye uygun müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaktır.

 

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ (EYS) POLİTİKAMIZ

EYS politikamız,çevreye olan duyarlılık ile iş sağlığı ve güvenliğini iş yerimizde her zaman ön planda tutarak,müşterilerimizin taleplerini beklentilerinin de ötesinde eksiksiz, zamanında, kaliteli olarak karşılamaktır.

İON Çevre Teknolojileri A.Ş. kalite anlayışı,tüm çalışanlarının katkılarıyla ulaşılan,yanlızca ürün kalitesiyle sınırlı olmayıp,tüm iş ilişkilerimizi de kapsayan,açıklık ve anlaşılabilirliğin hedef alındığı bir süreçtir.